השירותים שלנו

אצלנו הופכים את הבלתי אפשרי לאפשרי ביותר בצורה הטובה והמועילה ביותר לגוף

אימונים בהתאמה אישית

אימון המותאם אישית לפי הצורך של כל מתאמן. מתאים בעיקר לאנשים לאחר שיקום ארוך שרוצים לחזור לפעילות גופנית תקינה. באימון זה הפיזיותרפיסט מסביר ומפרט על כל התרגילים ברי הביצוע, וכיצד אפשר לעשות אותם בבטחה.

אימון שיקומי

אם אינכם רוצים לסבול מכאבי גב ,אם נמאס לכם מכאבי הברכיים הבלתי פוסקים,
יש לנו את הדרך לעזור לכם! אימוני כושר וכח משקמים!
האימון משלב בין אימון אירובי מדורג, חיזוק שרירים כללי, תרגולי פיזיותרפיה נשימתית וטיפול בבעיות אורטופדיות כחלק מתהליך האימון.

פציעות ספורט

פציעות ספורט יכולות להיות ברמות ובדרגות שונות, תלוי במין האדם, גיל, מצב גופני, מחלות רקע, כמות האימונים השבועית, המאמץ בכל אימון ועוד.

הרבה אנשים נפצעים במהלך פעילות ספורטיבית, אינם מקשיבים לגופם ולכאב וממשיכים להתאמן בכל זאת, תופעה הנפוצה בקרב ספורטאים מקצועיים, אשר לרוב לא רוצים לאכזב את עצמם ואת חבריהם לקבוצה.

חשוב מאוד בכדי להצליח בשיקום הגוף מפציעת הספורט, לדעת מתי לנוח, מתי להפסיק את האימון ולהבין שפציעות ספורט אינן קורות באופן חד פעמי. ללא אימון נכון ובמינון הנכון, פציעות הספורט עלולות לחזור ולגרום לנזק חמור ואפילו במקרים מסוימים לנזק תמידי.

לכן הקמנו את סטודיו שיקומי +PT "מבית עתיר שפי פיזיותרפיה" להחזיר אתכם לשגרת האימונים בדרך הנכונה והבטוחה.

טיפולים אישים

טיפולי פיזיותרפיה המעניקים לגוף שלכם את כל מה שהוא זקוק לו. בטיפול הפיזיותרפיה משתמשים במגוון טכניקות, ומעניקים הדרכה לביצוע תרגילים המשפרים את היכולות והחוזק של הגוף. הטיפולים כוללים עיסויים שונים, טכניקות אוסטיאופתיות, דיקור מערבי ועוד.

פיזיותרפיה נשימתית

המטרה של פיזיותרפיה נשימתית היא לעשות כל שאפשר כדי שהמטופל ינשום באופן האופטימלי שלו הוא יכול. כל זאת כדי שיוכל לקיים אורח חיים מלא ללא קוצר נשימה או זיהומים המחייבים מתן תרופות נוגדות זיהום וכמובן מחמירות ומסבכות את רמת החולי.

הפיזיותרפיסטים מתרגלים טכניקות שונות לפינוי ליחה,עובדים על הרחבת בית החזה כדי לאפשר נשימה מקסימלית ומאמנים ומדריכים את החולים בתרגולים לשיפור ניצולת החמצן שלהם. היווצרות והצטברות ליחה וקוצר נשימה בתנועה ואף במנוחה הינן תופעות מאוד שכיחות לכל הסובלים ממחלות כרוניות חסימתיות כגון סיסטיק פיברוזיס,ברונכיאקטזיס, מחלימי קורונה ועוד.

אימון פונקציונלי

אימון המשלב אביזרי כושר מסורתיים כגון: משקולות, גומיות ועוד. מטרת האימון היא להפעיל את השרירים בצורה טבעית בעזרת ביצוע תנועות דומות לשגרת היום יום שלנו בכדי להביא לשיפור ביכולות הגוף.

אימון מחזורי

אימון המשלב בתוכו סט תרגילים ופעילות אירובית מדודת זמן. האימון מתבצע בצורה מחזורית על כל סט אימון. כל סט אימון משלב בתוכו מספר תחנות מדודות זמן, ובכל תחנה פעילות מותאמת לתוכנית האימונים.

TRX

אימון בעזרת רצועות TRX מתאים לכל הגילאים ומשלב סידרת תרגילים מהירה, ללא צורך בהמתנה מרובה בין תרגיל לתרגיל. את האימון מעביר איש מקצוע מוסמך והתרגילים ניתנים לפי רמת הקושי והיכולות של כל מתאמן.

עבודה עם משקל גוף

תרגילי משקל גוף המותאמים לכל הגילאים ולכל המצבים הרפואיים. עבודה עם משקל גוף משפרת שיווי משקל, קואורדינציה ויכולת תנועתית כללית.

אימונים בקבוצות

אימון בקבוצות קטנות עד שישה אנשים עם מאמן כושר מוסמך בעל תעודת פיזיותרפיסט. בעזרת האימון בקבוצות תוכלו להנות מהאווירה הטובה של הקבוצה וגם מאימון עם יחס אישי. המאמן מתאים לכל אחד את התרגילים המתאימים ביותר עבורו לפי רמת ההתקדמות שלו.